Urdheroni e shkruani mendimet tuaja!
Per te shtuar bised klikko ne Comments ose Libri i mysafirve me nalt  dhe fillo shkruaj!
qupi
14/11/2009 09:02:34 pm

pershendetje fshati miletin flm dhe kti qka e ka bo ket faqe vetem per para MELETEJNA forca rufeja ishalla ligen e 2 forcaaaaaaaaaaaaa

Reply
18/11/2009 05:57:36 am

Pershendetje per katunaret nga Dj TetovaLi

Reply
29/11/2009 07:10:28 am

pershendetje koplimente per ket web shum e mir e sidomos foto e fshatit shum te bukura tung ju pershendes

Reply
Baba
3/12/2009 10:05:34 pm

Gzohem qe dikush paska mar iniciativen ta boje nji faqe! Veq perpara ju pershendes te gjithve katundarve ku do qe te jeni!

Reply
Miletina _ Oslo
5/12/2009 12:45:15 am

Gzohem qe mendoheni per fshatin tonee :D Gjithashtu fotot shum jane te bukra!!

Reply
Tigri meletejnes huu
7/12/2009 05:31:46 pm

heheh pershendetje miletina ...?

Reply
Tigri meletejnes huu
7/12/2009 05:33:10 pm

po kush je ti mo mozo...?

Reply
7/12/2009 11:48:42 pm

Gzohemi qe kur i shofim se gati per nji muaj qe kemi hapur kete Webfaqe dhe kemi pas afer 23000 mij vizitues ne kete webfaqe....dmth asht diqka me sukses!

Dhe flm krejtve atyre qe marin kohen te te na vizitojn ne kete Webfaqe dhe i falemenderojm ata te gjith qe jan munduar qe te na ndihmojn me te gjitha gjenat..."Bashk to te arijm gjithcka" Me Respekt prej Server Admin ne Oslo ku edhe asht vendosur serveri i www.miletina.net!dhe i falemenderojm poashtu LARZON PUREWHEELS AS per ndihmen ekonomike dhe qe na ka mundesuar te gjitha kto gjëna!

Reply
11/12/2009 01:29:08 am

hallall i oft ataj ci e ka bue ket faqen bravo vec perpara miletajna ishalla rufeja ligen e 2 u pershnde s nga muhalle uxhve111

Reply
dk
16/12/2009 06:28:55 am

mvjen shum mir qe paski bo diqka ju uroj qe edhe sa me mir

Reply
Gjermania _Tetova
22/12/2009 02:39:38 am

Mos Haroni se edhe Deutchlandi eshte ne kontakt me ju! tung <3

Reply
Samir
12/1/2010 04:46:51 am

Hoi Hoi Hoi ej shaum fort vlla eke bo po haj se ikom ene un do foto duhet me ti cu te kataundit, per ndejshe shaum fantazi mer ok u pershendes MELETAJNA ane mban tschüssss

Reply
zvicranja_TE
16/2/2010 01:05:49 am

tung fsh.Miletin pranoni pershendetje nga thellesia e zemres plagosur(thyer),ju lutem te me tregoni a e njeh dikush admir zeshkanin qe jeton ne baden te zvicres (turgi) dhe nese e njihni me tregoni informata me te hollesishme per at djal se me ka pelqyer shum dhe jam e interesuar (dashuruar)per lidhje serioze flm per mirkuptimin ciao dgeleni te pershendetur

Reply
&gt;&gt;&gt;miletinalija&lt;&lt;&lt;&lt;
16/2/2010 11:57:01 pm

tung zvicrane a je mir po un e njo zeshkanin shum i mir esht ne aspekte shoqerore por me shum skam info tung te pershendes

Reply
17/2/2010 05:26:26 pm

Oooooo meletejn kenkea kall krejt!
Ju pershendes te gjithve poashtu edhe ktoo zvicranen qe dojka me dit per zeshkanin!
Ku ka djal te keq te na une nuk e di! hahahahahahah mbeteni te pershendetet nga Bossi i vogel!

Reply
cava
18/2/2010 12:05:19 am

pershendetje meletejna vetem per para

Reply
POBEDA
21/2/2010 09:52:52 pm

mirdita kejtve,o bossi-vogel kush na kija tej be lock

Reply
23/2/2010 05:12:15 am

Ej po une jam aj i vogli! Ju pershendes krejtve special ket "Pobeda" mos ta kom mar emnin! Hehe

"Cava" po ku ije be vllej tej u hupe krejt!

"Samir" po tej be gjal a ije xhall ene tej askund hmm nauk puna e mejer!

Kerkoj falje paska do tigra do uq kto si njoh!


Pershendes special ket te madhin"B1" xhi e ka bo ket faqe zoti sa ma shaum ishallah! I fort vllej nauk si ne qert krejt me pufka vec me llafe nauk shkon kjo dinjë o vllaznej veq perpara duhet krejt te bashkangjitna! Po mos mi citni macat pi barki se ene mka mar malli shaum hajt e lem me kaq!

Me respekt dhe kerkoj falje nese kam gabaue doni send!
Ju pershendes krejtve tmadh e tvogel ;-)

Reply
POBEDA
23/2/2010 06:12:47 pm

ej prezentuhani kush ini se troshka kshau a perzi leshi

Reply
25/2/2010 04:44:56 pm

Ej mvejn shaum mejer xhi asht bo kjo faqe... Ju Pershendes te gjithve! Tej shoc i "POBEDA" tej me kan qema si duket!

Reply
POBEDA
25/2/2010 07:33:30 pm

jo be bossi-Voggel ashtau tduket tej sjem qema un.o samir beeeeee

Reply
28/2/2010 02:38:38 am

bravoooooo miletajne rufejaaaaaaa e prajshi sod recicen 3 0 vec perpara rufejaaaaa ishala vazhdoni kshu

Reply
4/3/2010 06:48:27 pm

isha ne internet thash hajt tju pershendes pak!
Ju uroj nji wekend te mir gjithve!

Reply
POBEDA
4/3/2010 09:25:23 pm

o bossi-vogel po kush ije be shoc se me pqase me

Reply
17/3/2010 07:05:09 am

O be vllej me gjith qef tkisha then se kush jam!
Ju pershendes!
Po tej kush je be shoc? A ije pi M.... Ku rejsh?

Reply
POBEDA
17/3/2010 10:32:33 pm

o shoci mkishe then me gjith qef ama ce sije tu mthen,mpejsesh mu a un tpejta para haj lije ma mejr kejt nauk ka lidhje

Reply
italia me kecap
16/4/2010 08:21:20 am

miletina vec per para... e psh Fatijen--qe lun 7 rezerva ka"KF RRUFEHA"si dhe te gjith katundaret..tung

Reply
Miletina-Oslo
7/5/2010 07:50:57 am

Hajde meleteejnooo hajdeee gjii u buu kur u buum kaq te njjofshet... ene pak si Hollywoody de bohena .. Flm qi keni mendu pak per fshatin ton tung !

Reply
26/9/2010 02:13:02 am

urime rifeja urime simpatizante ke Rrufejes sot me date 26.09.2010 ne oren 15:00 ne fshatin cegran me K.F.Arsimin Rrufeja ka fituar me rezultat 2:1 urime te gjitheve

Reply
capi eger
5/10/2010 02:24:33 am

deri sa puca samet e mban cetnikin ma te madh ne meletejn koce-bithakin edhe jasin zoraxhijen si dhe referin nebojsha kalisin mund te shkoni vetem ne ligen e 7 me mirkuptim nga sharakatet

Reply
7/10/2010 04:53:44 am

JU LUMSHIN DUART PER FAQEN SHUM MIR ESHT VEQ VAZHDONI RRUFEJA INSHALLA VETEM PER PARA

Reply
muhalle uxhve
18/10/2010 06:02:54 pm

o capi eger a juve sharaktve inat u vajn ha ju ini kajt bithaka o gjaloo celonja punen tuj oki

Reply
emir
4/11/2010 03:57:18 am

ej po binja ene ju sharakatet ni klub ene i matim forcat ok

Reply
emir
4/11/2010 03:58:47 am

juve u vejn inat pse e mban sameti klubin ha

Reply
emir
4/11/2010 04:03:52 am

de e shohem ne mot se ne cfare lige do jese rrufeja juve sharakateve ju kujtuhat kur e kishi klubin ne duar para 3 4 vjeteve menxe se e shpotojshim mo bjere ne ligen e 4 ene vejshi mblidhshi pare te ne nalt per ti paguj shpenzimet e klubit ene shtej ju kini mbet te folni si nauk u vejn mbare pse u pengoni punen qe e bone P.Samet a keq eshte te kete miletina nje klubi si ki i tanishmi te jesh kandidat per ne lige te dite pse e pengoni njerin lini ne ta boje punen e vet kur sini te hejrit ju ne ta boje aj mo pqasni kot

Reply
muhalle uxhve
13/11/2010 09:37:08 pm

emir sharaktve u vajn inat pse p samet eka rufejen ama skajn gi te bjn ne ta celojn punene vett

Reply
5
14/11/2010 01:13:57 am

o ju te mohalles agje posht si su vejn mbare be tboni kshau ta dani kataundin per kot e kot njer sa skini bith rejni catej mu boni kot e kot ze se njer gje e kini pas ju kurxhe skini bu me ka 10 miljard smbahet kllub mu ja fejtni kot e kot

Reply
muhalle uxhvve
21/11/2010 07:04:03 pm

aaaaaaa beeeeeee roft udhe eper

Reply
1/12/2010 08:22:23 pm

women's and kids stock include a variety of colorways

Reply
graishtja
3/2/2011 11:18:53 pm

pershendetje per cdo pune te mire qe behet ne fsh.Miletine.Ju lutem mos grindeni mes vete se me lodhet me keto fjale.Por deshiroj qe te dalloni te miren nga e keqja dhe te keqen nga e mira. Pershendes krejt bemiresit e fsh.Miletine qe kontribojne per te miren e K.F RrUFEJES. Tash jemi te pergatitet per ne ligen e dyte te Maqedonise sepse puca Samet ka marr edhe 15 lojtar te ri prej Renoves,Shkendise dhe Vllazerimit te Kercoves. PERPARA MILETINE UA KA LAKMI KREJT POLLOGU...

Reply
4/2/2011 12:16:04 am

Mirdita desha spari tju pershendes te gjithve juve nga F.Miletin. Ju falemenderojm per te gjitha komplimentet tuaja! Por na vjen shum keq qe ka ksi soj fjalime palidhje ndermjet juve?! Na jemi munduar qe te bejm diqka per Fshatin Miletin. I koft falemenderimi njerit nga fshati juaj qe permban kto faqe dhe qe i ben kto harxhime per juve. Ju pershendet webmaster per Fshatin Miletin ktu ne Oslo. Me porosi nga M.A Larzon Wheels.

Reply
LAURA(ever_hot20@hotmail.com)
17/3/2011 07:07:42 pm

vetem dua nje pershendetje te vecant TONI....(nuk e di a mbaroj fakultetin e difit a jo)se kam taku ka plot 10 vite e me shum...kisha dasht shum me e taku.

Reply
Sameti
18/3/2011 06:44:49 am

Pranoni pershendetje te perzemerta te gjith ju dashamirt e fshatit web faqes dhe klubit tone te dashur KF.Rrufeja-M.
Duet te jemi krenar ket qe kemi arijtun se bashku na si fshat, pa njeni tjetrin smujmi te bejm as sen nje per te gjith te gjith per nje, kshu jemi mete fort dhe sen na ndan kush.
Kisham bo apel deri te ju qe akuzoni njeni tjetrin qe mos te ngaxmojm njeni tjetrin por te ndimojm njeni tjetrit dhe ne ket menyr i ndimojm edhe klubit.
Neser ne ora 14.30 KF.Rrufeja fillon kampionatin pranveror me KF.Vardarin ng a fshati Forin. Te gjithve ju uroj nje kampionat te kendshem te vazhdojm punen qe elam ne kampionatin vjeshtor dhe te mbrojm titullin deri ne fund, titullin se mbrojn lojtaret a po kryesija vet por se bashku me ju dhe bashk me dashamirt e miqt e klubitKF. Rrufeja-M, dhe kemi shum miq keta miq i keni be ju vllezer me mik pritjen tuja sjellja e jone ne fshatin ton esht nje prej shkaqeve q KF.Rrufeja ka sukses.
Edhe nje her ju pershendes nga zemra te gjithve ju uroj pun te mbar kudo qete jeni ne vendlindje apo dijaspor.
KF.Rrufeja-M esht e fshatit perfaqeson fshatin dhe te gjith ata qe ja dun te miren fshatit dhe klubit.
Por ne fund ju siguroj un se KF.Rrufej-M ne sezonen 2011-2012 dot gjindet ne ligen e dyt te Maqedonis.
Simboli fshatit pasqyra e fshatit jeni ju bashk me klubin, luftoni armiqete klubit nese kemi naj armiq e jo ju te luftoni kunder njeni tjetrit.
Sukse klubit kryesis klubit.
Zoti ju Bekoft te gjithve juve dhe familjet tuaja.
Me respekt.
Samet Rasimi
Kryetari klubit
KF.Rrufeja-M

Reply
18/7/2012 07:08:12 am

Interesting read.

Reply
Une
22/8/2017 04:09:06 pm

Me vje shum keq qe analfabeti me i madh Shqiptar ka thurur kete faqe interneti. Merreni e korrigjone more analfabeta se u bat marrja botes...

ReplyLeave a Reply.

  Author

  Kjo faqe ështe regulluar nga porosia e nji fshatarit tuaj veq per F.Miletin.
  PS.Oslo Web.

  Archives

  November 2009

  Categories

  All